E-mail
 • Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Шановні співробітники Астрономічної обсерваторії!

  З 1 січня 2016 року в університеті діє електронна система оформлення документів на відрядження в межах України. Відрядження закордон надалі оформлятимуться в паперовому вигляді.

  Встановлений наступний перелік документів для оформлення відряджень:

  Особиста заява на ім’я ректора університету (для співробітників НДЧ – на ім’я проректора  з наукової роботи) за згодою (підписом) керівника структурного підрозділу. Для професорсько-викладацького складу, студентів, аспірантів за підписами директора інституту або декана факультету і завідувача кафедри.

  Офіційне запрошення сторони, що приймає (на офіційному бланку, з печаткою та підписом керівника установи, що запрошує) чи копію наказу МОНМС України про відрядження.

  Графік замін навчальних занять на період відрядження (для професорсько-викладацького складу, за необхідності).

  Особиста заява може бути написана від руки або надрукована та повинна бути обов’язково підписана особою, яка їде у відрядження.

  Всі особисті заяви, які завантажуватимуться в підсистему «Електронне відрядження» повинні бути в сканованому вигляді.

  Процедура оформлення відряджень в межах України

  1. На сайті обсерваторії чи у відповідальної особи потрібно взяти відповідний бланк заяви на відрядження.
  2. Заповнити бланк заяви, переконатися у правильності його оформлення, роздрукувати (можна від руки писати заяву). Увага! На бланках є деякі загальні коментарі, які потрібно видалити під час заповнення бланку.
  3. Заява повинна бути обов’язково підписана особою, яка їде у відрядження, та керівниками відповідних структурних підрозділів (вказано на бланках).
  4. Після підписання заяву, запрошення (а також графік замін навчальних занять (для викладачів)) необхідно відсканувати та в електронному вигляді надати відповідальній особі особисто або надіслати на електронну пошту astrobsknu@gmail.com . Бажано вказати в листі контактний номер телефону. Якщо запрошення вже є в електронному вигляді, роздруковувати і сканувати його не потрібно.
  5. Необхідно дотримуватись наступних правил іменування відсканованих документів. Ви вказуєте назву підрозділу/факультету/інституту, прізвище ініціали (того, хто їде у відрядження), дата початку відрядження, місто (куди їде).

  Зразок: Астрон.обс. Мозгова А.М., 14.04.16, Харків

  У разі виникнення запитань звертайтеся до відповідальної особи.

  Відповідальні особи за оформлення відряджень співробітників астрономічної обсерваторії:

  Мозгова Альона – 12 кім., astrobsknu@gmail.com , контактні телефони 0976823699 та 0990263610.

  Лук’яник Ігор Васильович – Заступник директора з  наукової роботи.

  Тимчук Оксана – Секретар.

  Бланки:

  1. Заява працівника без оплати шляху
  2. Заява працівника з оплатою шляху