• Шановні співробітники Астрономічної обсерваторії!

  З 1 січня 2016 року в університеті діє електронна система оформлення документів на відрядження в межах України. Відрядження закордон надалі оформлятимуться в паперовому вигляді.

  Встановлений наступний перелік документів для оформлення відряджень:

  Особиста заява на ім’я ректора університету (для співробітників НДЧ – на ім’я проректора  з наукової роботи) за згодою (підписом) керівника структурного підрозділу. Для професорсько-викладацького складу, студентів, аспірантів за підписами директора інституту або декана факультету і завідувача кафедри.

  Офіційне запрошення сторони, що приймає (на офіційному бланку, з печаткою та підписом керівника установи, що запрошує) чи копію наказу МОНМС України про відрядження.

  Графік замін навчальних занять на період відрядження (для професорсько-викладацького складу, за необхідності).

  Особиста заява може бути написана від руки або надрукована та повинна бути обов’язково підписана особою, яка їде у відрядження.

  Всі особисті заяви, які завантажуватимуться в підсистему «Електронне відрядження» повинні бути в сканованому вигляді.

  Процедура оформлення відряджень в межах України

  1. На сайті обсерваторії чи у відповідальної особи потрібно взяти відповідний бланк заяви на відрядження.
  2. Заповнити бланк заяви, переконатися у правильності його оформлення, роздрукувати (можна від руки писати заяву). Увага! На бланках є деякі загальні коментарі, які потрібно видалити під час заповнення бланку.
  3. Заява повинна бути обов’язково підписана особою, яка їде у відрядження, та керівниками відповідних структурних підрозділів (вказано на бланках).
  4. Після підписання заяву, запрошення (а також графік замін навчальних занять (для викладачів)) необхідно відсканувати та в електронному вигляді надати відповідальній особі особисто або надіслати на електронну пошту astrobsknu@gmail.com . Бажано вказати в листі контактний номер телефону. Якщо запрошення вже є в електронному вигляді, роздруковувати і сканувати його не потрібно.
  5. Необхідно дотримуватись наступних правил іменування відсканованих документів. Ви вказуєте назву підрозділу/факультету/інституту, прізвище ініціали (того, хто їде у відрядження), дата початку відрядження, місто (куди їде).

  Зразок: Астрон.обс. Мозгова А.М., 14.04.16, Харків

  У разі виникнення запитань звертайтеся до відповідальної особи.

  Відповідальні особи за оформлення відряджень співробітників астрономічної обсерваторії:

  Мозгова Альона – 12 кім., astrobsknu@gmail.com , контактні телефони 0976823699 та 0990263610.

  Лук’яник Ігор Васильович – Заступник директора з  наукової роботи.

  Тимчук Оксана – Секретар.

  Бланки:

  1. Заява працівника без оплати шляху
  2. Заява працівника з оплатою шляху