100 років з дня народження Павла Родіоновича Романчука

РПР28
11 березня 2021 року в умовах пандемічного карантину Астрономічна обсерваторія тихо і безпафосно відзначила 100-річний ювілей одного зі своїх директорів, Павла Родіоновича Романчука. Коротко про його долю можна почитати, наприклад, тут

Романчук Павло Родіонович – Фізичний факультет (univ.kiev.ua) Незабутні постаті

Новини КНУ імені Тараса Шевченка : Павло Романчук – назавжди в нашій пам’яті (univ.kiev.ua)

Астрономічний музей зберігає і продовжує збирати меморіальну колекцію про П.Р. Романчука. Фотографії, рукописи, публікації, копії  малюнків, зроблені ним в госпіталі під час війни, та інше. Знайомство з цими матеріалами дозволяє краще зрозуміти характер такої неординарної особистості, прослідкувати його складний життєвий шлях та наукові здобутки.

Представляємо окремі моменти життя Павла Родіоновича і пам’ятаємо…